احراز هویت در اکسفینیتو
برای ایجاد یک حساب کاربری در پلتفرم اکسفینیتو در سطح عادی نیاز به ارائه اطلاعات و مدارک زیر دارید:
1. سیمکارت به نام شخص کاربر
2. ایمیل معتبر
3. تصویر کارت ملی هوشمند
4. تصویر برگه درخواست کاربری امضا شده
5. عکس سلفی با شرایط اعلام شده
6. مشخصات هویتی شامل نام، نام خانوادگی، نام پدر، شماره ملی، تاریخ تولد
7. مشخصات محل سکونت شامل آدرس و کدپستی معتبر
برای تهیه برگه درخواست کاربری، متن زیر را با دستخط خوانا درک قطعه برگه A4 سفید رنگ تکمیل نموده. دقیقا به شکل عکس زیر متن را نوشته و امضاء کنید.
(*) برای شروع، پس از ورود به سایت اکسفینیتو، روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.
(*) در صفحه ثبت نام شماره تماس خود را وارد نمائید. در صورتی که به اکسفینیتو دعوت شده اید حتما کد دعوت را وارد کنید. پس از مطالعه متن قوانین و مقررات بهره مندی از خدمات پلتفرم اکسفینیتو، پذیرش قوانین را تائید کنید و روی دکمه مرحله بعد کلیک نمائید.
(*) کد تائید ارسال شده به تلفن همراه خود را در مدت زمان تعیین شده در کادر مربوطه وارد کنید و روی دکمه تائید کلیک کنید.
(*) در این مرحله شما وارد داشبورد کاربری شده اید. جهت ادامه پروسه، روی دکمه تکمیل احراز هویت کلیک کرده و مراحل زیر را به ترتیب انجام بدهید.
(*) آدرس ایمیل خود را وارد کنید و روی دکمه مرحله بعد کلیک نمائید.
(*) در این قسمت تصویر کارت ملی هوشمند خود را بارگداری نموده و به مرحله بعد بروید.
(*) برگه درخواست کاربری امضاء شده را طبق متن ارائه شده و عکس راهنما تکمیل نمائید. کارت ملی و کارت بانکی پایه خود را روی برگه الصاق نمائید و نسبت به تهیه عکس با توجه به عکس راهنما اقدام کنید. بارگذاری عکس تهیه شده مرحله پایانی احراز هویت پلتفرم می باشد.
(*) پس از اتمام مراحل گفته شده منتظر تائید پشتیبان در تب اعلان ها باشید. در صورت وجود هرگونه نقص، پشتیبان شما را راهنمایی می کند تا نسبت به اصلاح و تکمیل مدارک اقدام بفرمائید.
(*) جهت ارتقاء سطح کاربری از سطح عادی به برنزی، می بایست مدرکی معتبر که در آن نام کاربر و آدرس محل سکونت ایشان درج شده را از طریق روشی که پشتیبان به شما اعلام میکند، بارگذاری نمائید. این مدرک می تواند سند مالکیت، اجاره نامه رسمی، بیمه نامه یا ... باشد. ضمنا تلفن ثابت اعلامی از سوی کاربر توسط تماس پشتیبان، تائید خواهد شد. ارتقاء به سطح برنزی و بالاتر علاوه بر احراز هویت با مشخصات اعلامی فوق، نیاز به افزایش حجم معاملات تا حد مندرج در توضیحات سطوح کاربری دارد.
(*) همچنین ارتقاء به سطح برنزی و بالاتر با ارائه یک قطعه فیلم با ویژگی های خاص تعیین شده توسط پشتیبان و حجم معاملاتی مربوطه میسر خواهد بود.